Hvem er vi?


Send Os en mail på:  komediehuset@horsens.dk

eller

Ring til os: 76 29 23 99

 

Komediehusets ansatte


 

Thomas Nielsen

Leder - Komediehuset 
Instruktør Hold: X og R
Telefon: 60 10 44 88
Mail: thomas@komediehuset.dk

Linda Lykke

Instruktør Hold: S, L og T 
Telefon: 41 12 29 07
Mail: linda@komediehuset.dk

Jacob Phillip

Instruktør Danseteknik, Hold N & O 
Telefon: 28 12 06 85
Mail: jacob@komediehuset.dk

Trandur Kristinsson

Instruktør Hold: M og E
Telefon: 28 93 73 94
Mail: trandur@komediehuset.dk

 

Olivia Randlev Poulsen

Instruktør Hold: D
Telefon: 20 31 51 80
Mail: olivia@komediehuset.dk

Julie

Teaterskrædder
Email: julie@komediehuset.dk

 

Sabrina Koch

Producent, Iscenesætter og Instruktør Hold: C, G og Z
Telefon: 25 37 11 68
Mail: sabrina@komediehuset.dk

Fie Hammerich

Instruktør Hold: A, K og P
Telefon: 61 70 30 29
Mail: fie@komediehuset.dk

Therkel Bromand

Instruktør Hold: J & F
Telefon: 29 41 29 14
Mail: therkel@komediehuset.dk

Kamilla Engelund Nielsen

Instruktør Hold: B
Telefon: 81 61 72 23
Mail: kamilla@komediehuset.dk

Anna Penati

Instruktør
Mail: anna@komediehuset.dk

Marco Zavarise

Instruktør

Mail: marco@komediehuset.dk

Ingrid Jensen

Kontor

Telefon: 76 29 23 99
Email: ingrid@komediehuset.dk